Najważniejsze informacje dla Pacjentek

W jednym miejscu!

Oddział Położniczo-Ginekologiczny WCSZKJ

Jesteśmy oddziałem II poziomu referencyjności w zakresie ginekologii i położnictwa z pododdziałem patologii ciąży i własną salą cięć cesarskich. Oddział powstał w marcu 2000r. w wyniku połączenia oddziałów ginekologiczno-położniczych Szpitala w Cieplicach i w Jeleniej Górze – oddziałów o wieloletniej tradycji.


Świadczymy specjalistyczną opiekę nad kobietami ze schorzeniami ginekologicznymi oraz kobietami ciężarnymi, zwłaszcza w ciąży zagrożonej i powikłanej. Przy oddziale funkcjonuje Szkoła Rodzenia i Poradnia „K”. Dzięki długoletnim tradycjom i doświadczeniu otaczamy nasze pacjentki wyjątkową troską i fachową opieką. Nasi lekarze, położne i pielęgniarki to nie tylko wysoko wykwalifikowany zespół medyczy, ale także życzliwi i przyjaźni ludzie tworzący wyjątkową atmosferę.

Dokumenty potrzebne przy przyjęciu do szpitala

  • Skierowanie do szpitala
  • Dowód tożsamości
  • Pacjentki przyjmowane do planowych operacji i cięć cesarskich powinny również mieć ze sobą oryginalny dokument potwierdzający grupę krwi (wydany przez laboratorium).

Zobacz nasz oddział na zdjęciach.

Szkoła rodzenia

Zapraszamy do skorzystania z oferty Szkoły Rodzenia.
Telefon do położnej - 510-052-416.

Do Szkoły Rodzenia przyjmowane są ciężarne między 26-28 tygodniem ciąży. Należy posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza ginekologa (nie starsze niż 10 dni). Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu: poniedziałek, czwartek godz. 17.00. Cykl spotkań trwa 10 tygodni.

Sprawdź
lokalizacją WCSZKJ.